V ponedeljek, 13.6.2016, smo imeli prireditev ob zaključku BRALNE ZNAČKE. Prireditev  se je začela  z nastopom učenca Milana Stošiča iz 6.a razreda v vlogi MAČKA MURIJA. Gledalcem je povedal, da je v letošnjem šolskem letu praznoval 40. let, otroci pa še vedno radi berejo zgodbe in pesmi o njem. Gledalce je  seznanil z vsemi aktivnostmi, ki so potekale pri urah BZ.

Gostji na prireditvi sta bili gledališka igralka Irena Varga in gospa Zala Stanonik iz Založbe Pivec. Uživali smo ob ogledu  gledališke predstave z naslovom Jurka Burka v izvedbi odlične čarovnice Irene Varga v povezavi z gostjo Zalo.

Ob zaključku prireditve je Jurka, najboljša čarovnica na svetu, podelila priznanja in knjižne nagrade vsem pridnim bralcem .Priznanja in knjižne nagrade je dobilo 49 bralcev.

Mentorica Bralne značke

Majda Šumrada Harc