Dragi učenci in učenke, spoštovani starši in skrbniki,

Vabimo vas, da vašega otroka pripeljete v šolo v TOREK, 1. septembra  2020  ob  8. uri. Z nami bo ostal do 10. ure. Za malico bo poskrbljeno. Novinci pridete v šolo ob uri, ki ste jo prejeli na vabilu.

Starši in druge osebe, ki niso zaposlene na šoli, žal do nadaljnjega nimate vstopa. Zato vas prosimo, da učence pripeljete pred šolo ob 8. uri in pridete po njih ob 10. uri. Prevzeli jih bodo razredniki, spremljevalci, varuhi.

Za učence, ki uporabljajo organiziran prevoz, bo le ta urejen že po ustaljenem voznem redu prihodov v šolo. Izpred šole bodo učenci krenili ob 10.00 uri in jih počakajte na dogovorjenih mestih.

Prosimo vas, da obrazce, ki jih boste prejeli po pošti, pregledate, izpolnite, podpišete in jih vrnete razredniku prvi šolski dan.

Začetek šolskega leta je letos malo drugačen, kot si ga na šoli želimo, ampak verjamemo, da nam bo skupaj uspelo.

Lepo pozdravljeni in se srečamo kmalu.

V imenu kolektiva OŠ Gustava Šiliha

Milojka Sevšek, ravnateljica