Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

V torek, 1. septembra 2020, se ponovno vidimo v šoli.

Pouk se začne za vse učence. Vsi učenci bodo informacije o poteku prvega šolskega dne prejeli po pošti od svojih razrednikov. Hkrati pa vas prosimo, da spremljate tudi informacije na spletni strani šole.

Pravila varnosti, ki jih bomo upoštevali v začetku tega šolskega leta, so podobna pravilom, ki smo jih izvajali v mesecu juniju 2020, ko je šolo že obiskovala večina učencev. V zvezi s tem je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport skupaj z Zavodom RS za šolstvo izdalo publikacijo “Vzgoja in izobraževanje v Republiki Sloveniji v razmerah, povezanih s covid-19, Modeli in priporočila”, v kateri so, med drugim, navedena priporočila za izvajanje preventivnih ukrepov za preprečitev širjenja koronavirusa.

V začetku naslednjega tedna bomo objavil tudi Pravila, ki bodo veljala za našo šolo, da bomo čimbolj varno obiskovali pouk.

Veselimo se srečanja z vami.

Vaše učiteljice in učitelji