Spoštovani starši,

Po dveh letih dodatnih zaščitnih ukrepov v šolah zaradi pojava epidemije Covid 19 so se ukrepi vendarle sprostili. Obvestili smo vas že, da ni več obvezno testiranje za učence in zaposlene, da več ne preverjamo PCT  in ni potrebna uporaba maske za zaposlene in učence.

Še vedno je obvezno nošenje zaščitne maske pri vstopu v šolo za vse, ki niso zaposleni v šoli.
Ravno tako vas bomo obveščali o pojavu Covid 19 v razredu ali skupini, saj je prav, da še naprej ravnamo odgovorno.

Vse starše prosimo, da zjutraj vaše otroke (tisti, ki jih pripeljete sami) še vedno v skladu z dogovorom predate varuhom, spremljevalcem ali učiteljem pred šolo ali v avli šole ter po končanem pouku ravno tako počakate na svojega otroka pred šolo ali v avli šole.

Tako bomo vsem učencem zagotovili varno, vzpodbudno in nemoteče okolje. Hkrati pa tako vzpodbujamo samostojnost naših učence, ki je eden izmed naših osnovnih ciljev.

Hvala za vso vaše sodelovanje v času epidemije.

Milojka Sevšek
ravnateljica