Smo že v 6. tednu pouka od doma, ki ga najdete v meniju Starši/Pouk od doma. Tukaj najdete vso gradivo, ki ga potrebujejo učenci za učenje. Učitelji so se prilagodili vašim  možnostim in zdaj ste že našli načine za komunikacijo, ki vam bo najbolj pomagala premostiti čas, ko nismo skupaj.

Hkrati vam je na razpolago GIBALNI KOTIČEK, SVETOVALNI KOTIČEK, VIDEO FILMČKI, GLASBENI KOTIČEK in še veliko zanimivosti, ki jih najdete na naši spletni strani.

V primeru nejasnosti se obrnite neposredno na učitelja, ki je pripravil vsebine ali na razrednika.

Veliko berete v medijih glede ponovnega odprtja šol. Ministrica za šolstvo nas je danes z okrožnico obvestila, da se načrtuje, da bodo 18.5.2020 lahko z izobraževanjem začele tudi šole s prilagojenim programom in zavodi za vzgojo in izobraževanje otrok s potrebnimi potrebami, vendar bo vsak izobraževalni segment o pričetku dejavnosti z okrožnico ministrstva še posebej obveščen do 8.5.2020, ter bodo še sledile informacije, navodila in smernice. Torej počakajmo do 8.5.2020, ko vam bom mogoče lahko sporočila že kaj več.

Vsem učencem želimo uspešno učenje od doma in predvsem veliko zdravja in dobre volje.

Vse dobro.

Milojka Sevšek, ravnateljica