Učenci 5. in 6. razreda smo se v sredo, 2. 6. 2021, odpravili v šolo v naravi. Z avtobusom smo se peljali v Gorenje nad Zrečami.

V šoli v naravi smo spoznavali naravo s pomočjo naših čutil (samo okušali nismo  😄 ), se orientirali s pomočjo kompasa in drugih znakov, streljali z lokom, se učili preživetja v naravi ter cirkuških spretnosti. Ogledali smo si tudi tipično pohorsko hišo in imeli rojstnodnevno zabavo. Predvsem smo se tam veliko gibali in zdravo jedli ter se v petek, 4. 6. 2021, utrujeni vrnili v objem naših staršev.

Šola v naravi je bila super, ker sem se prvič zaljubil.

Še nekaj misli naših prijateljev iz 5. razreda:

– Pižama party je bila najbolj fajn, ker smo plesali in uživali.
– Meni je bilo najbolj všeč, ko smo zakurili ogenj in pekli česnov kruh in jabolka.
– Šola v naravi je bila super, ker sem se prvič zaljubil.
– V šoli v nravi je bilo fajn, ker sem bila ves čas s svojo BFF. Nikoli ne bom pozabila kako sva igrali košarko in se smejali.
– Najbolj všeč mi je bilo streljanje z lokom.
– Najbolj všeč mi je bilo, ko smo po gozdu iskali skriti zaklad.

Učenci 6. razreda z razredničarko Nušo Korošec

Najbolj všeč mi je bilo streljanje z lokom.

GALERIJA SLIK