V petek, 6. 10. 2023, je Center Gustava Šiliha Maribor gostil 36. srečanje specialnih in rehabilitacijskih pedagogov Slovenije.

Srečanje je namenjeno podelitvi plaket Antona Skale za prizadevno delo posameznikov na področju specialne in rehabilitacijske pedagogike ter podelitvi priznanj za najboljša otroška in mladostniška glasila specializiranih šol v letu 2023. Na tem mestu še enkrat iskrene čestitke vsem nagrajencem! Vendar pa srečanje ni bilo samo podeljevanje priznanj. Bilo je veliko več! Bilo je druženje strokovnjakov, izmenjevanje izkušenj, pogovarjanje o aktualnih tematikah, srečanje sošolcev in sošolk, spoznavanje Centra Gustava Šiliha Maribor, premikanje mej,… Ob tem pa smo za naše goste pripravili tudi sladek in sadni sprejem ter premierno uprizoritev izseka iz nastajajočega šolskega muzikala “Zvok iz glave”.  Vsem gostom se zahvaljujemo, da so se udeležili dogodka pri nas.

Nuša Korošec, koordinatorka dogodka