SPOŠTOVANI STARŠI!

Počitnice se bližajo koncu in pred nami je novo šolsko leto.

Ob tej priložnosti bi se vsem vam rada zahvalila za dosedanje zaupanje. Za sodelovanje in podporo pri projektih, ki smo jih izvajali v okviru Sveta staršev OŠ Gustava Šiliha v preteklih štirih letih. Veliko je bilo situacij, ki smo jih včasih bolj, včasih manj uspešno reševali, vsekakor sem sama ob koncu mandata predsednice zadovoljna  in srčno upam, da tudi vi starši. Brez vašega sodelovanja bi bilo to zelo težko in res vam vsem hvala. Vsekakor se moramo starši zahvaliti tudi vodstvu šole za res korektno in konstruktivno sodelovanje. Mislim, da je delovanje SS naše šole in vodstva, primer zelo dobre prakse, da skupaj zmoremo veliko.

V prihajajočem šolskem letu vsem želim veliko uspeha, predvsem pa zadovoljnih otrok oz.  učencev. Naj bo spodnji citat naše vodilo še naprej!

»Dobre šole kot dobre skupnosti in dobre družine cenijo različnosti.«

(Deborah Meier)

VANJA KNEHTL ROPIČ (tel. 031/842-226, e-mail: starsi.osgusi@guest.arnes.si)

Predsednica Sveta staršev OŠ Gustava Šiliha Maribor