Spoštovani  starši,

začenja se novo šolsko leto in vsi vas že nestrpno pričakujemo.

Razredniki so vam po klasični pošti poslali vabilo in vso potrebno dokumentacijo
za prvi šolski dan.
Obveščamo vas, da bodo vsi prevozniki zjutraj pobirali učence po ustaljenem voznem redu.

Odhod vseh prevoznikov izpred šole pa  bo ob  10.00 uri.

• Učenci 2. do 9. razreda OŠPP se dobijo z razredniki v matičnih učilnicah ob 8.00 uri.
  • Učenci 2. do 6. stopnje PPVI se dobijo z razredniki v matičnih učilnicah ob 8.00 uri.
  • Učenci 1. stopenj  pridejo s starši ob 9.00 uri v malo telovadnico šole.
  • Učenci 1. razreda OŠPP pridejo s starši ob 9.00 uri v jedilnico šole.

UČENCI SO V ŠOLI OD 8.00 DO 10.00

Prvi šolski dan bo poskrbljeno za malico za vse učence. Kosila ta dan ne bo.

Za vse učence višjih razredov in stopenj, ki bodo to šolsko leto prvič prestopili prag naše šole, lahko starši ali skrbniki, ki bi želeli vzpostaviti stik z razrednikom prvi šolski dan med 9. 30  in 10.00 uro izkoristite možnost pogovora z razrednikom po predhodnem dogovoru z njim. To možnost imate tudi drugi starši seveda po predhodnem dogovoru z razrednikom.

Lepo pozdravljeni in se srečamo kmalu.

V imenu kolektiva OŠ Gustava Šiliha,
Milojka Sevšek,    ravnateljica