Natečaja, ki ga skupaj pripravljata Mestna občina Slovenj Gradec in Koroška galerija likovnih umetnosti in je že devetindvajseti po vrsti, so se udeležili tudi učenci Centra Gustava Šiliha.

Strokovne komisije so za razstavo in navedbo v katalogu izbrale 505 likovnih del, ki bodo skupaj z 59. izbranimi fotografijami na ogled v Koroški galeriji likovnih umetnosti, vse do 25. septembra 2022.

Med razstavljalci je 10 učencev OŠPP:

• Amela Nuha in Sandra Derčaj (mentorica Andrea Ivačič Senekovič),
  • Albenita Maliqi in Niko Krajnc (mentorica Jasmina Zupanič),
  • Adelina Smaili, Ajla Duraković, Doroteja Anković, Monika Napotnik, Severđan Beriša in Žan Holer (mentorica Sandra Sep).

Učencem vse pohvale za razstavljena
likovna dela, mentoricam pa iskrene čestitke.

Če vas pot zanese mimo Slovenj Gradca, vljudno vabljeni na ogled razstave, ki vas bo popeljala v iskriv in vedno navdihujoč otroški likovni svet.

Zapisala: Sandra Sep

Več na