Uradni rezultati 3. mednarodnega likovnega natečaja z naslovom “Portret – moj notranji JAZ”, ki ga je organizirala Osnovna šola Dornberk, so nas ponovno razveselili.

Med 1076. likovnimi deli iz Slovenije, Hrvaške, Italije, Srbije, Bosne in Hercegovine je komisija razvrstila likovna dela glede na triade v tri starostne kategorije. V posamezni kategoriji so bila skupno izbrana likovna dela učencev tako OŠ kot OŠ s prilagojenimi programi in med njimi je bilo za razstavo izbranih 120 likovnih del. Med razstavljalce so se uvrstili:

• Kenan Okanovič iz 3. a razreda, ki je pod mentrostvom Eve Plevnik prejel zlato priznanje,
  • Durim Demiri iz 3. c razreda, ki je pod mentorstvom Staše Šipek prejel bronasto prizanje,
  • Olsa Saramati 7. b razreda in
  • Lauressa Januzaj iz 8. b razreda, ki sta pod mentrostvom Sandre Sep prejeli bronasto priznanje.

Vsem učencem in mentoricam iskreno čestitamo in se zahvaljujemo za sodelovanje.

Odprtje razstave je bilo v sredo, 7. 6. 2023, ob 17.oo, v Dvorani Čuklja in v prostorih OŠ Dornberk, razstava pa bo na ogled še do konca šolskega leta. Nagrajenci, ki se odprtja razstave niso udeležili, so priznanja prejeli po pošti.

Uradne rezultate likovnega natečaja si čahko ogledate tukaj.

Zapisala: Sandra Sep, prof. lik. um.