Prejeli smo še drugi EVROPSKI ZNAK KAKOVOSTI eTwinning!

Evropski znak kakovosti ocenjuje delo vseh učiteljev in učencev, ki sodelujejo v projektu eTwinning.

Projekti, ki prejmejo evropski znak kakovosti, so najvišje uvrščeni med projekti, ki so prejeli nacionalni znak kakovosti.

Ti projekti predstavljajo primere uspešnega evropskega sodelovanja.
V lanskem šolskem letu so učenci 3.a OŠPP NIS, pod mentorstvom razredničarke Eve Plevnik, sodelovali v eTwinning projektu »Special Maths«.

Projekt se je osredotočal na utrjevanje in učenje matematike otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami. Sodelujoči v projektu so imeli priložnost spoznati nove prijatelje, njihove države in kulturo.

Krepili so uporabo teoretičnega znanja v praksi in pri pouku, reševali probleme in ustvarjalit z vpeljevanjem raznolike IKT. Vključenih je bilo 19 učiteljev in 67 učencev iz 9 držav.